Terminarz/Wyniki

I KOLEJKA: 13.09.2020.:

13.00: THE HILLS – EURO TEAM                   19 – 5
14.15: FC KAMBUD – PROTECTOR                 13 – 2
15.30: TYGRYSY GRYFINO – AUTO MOTO     8 – 1
16.45: SZCZECIN TEAM – DŻAMAYKA          7 – 7

II KOLEJKA: 20.09.2020.:

13.00: DŻAMAYKA – FC KAMBUD                      8 – 12
19:30: THE HILLS – PROTECTOR  16.09.2020  9 – 1 
15.30: SZCZECIN TEAM – AUTO MOTO             14 – 1
16.45: TYGRYSY GRYFINO – EURO TEAM         12 – 3

III KOLEJKA: 27.09.2020

13.00: EURO TEAM – AUTO MOTO                   2 – 8           
14.15: FC KAMBUD –  SZCZECIN TEAM           1 – 3
15.30: DŻAMAYKA – THE HILLS                        7 – 7
19.30: PROTECTOR – TYGRYSY GRYFINO         6 – 9

IV KOLEJKA: 04.10.2020.:

13.00: SZCZECIN TEAM – THE HILLS               10-6
14.15: PROTECTOR – EURO TEAM                     2-6
15.30: AUTO MOTO – FC KAMBUD                    6-8
16.45: DŻAMAYKA  – TYGRYSY GRYFINO        10-12

V KOLEJKA: 11.10.2020.:

13.00: FC KAMBUD – THE HILLS                       3-5
14.15: EURO TEAM – DŻAMAYKA                      5-0  walkower
15.30: AUTO MOTO – PROTECTOR                     5-6
16.45: TYGRYSY GRYFINO – SZCZECIN TEAM  4-3

VI KOLEJKA: 18.10.2020.:

13.00: TYGRYSY GRYFINO –  FC KAMBUD         6-9
14.15: EURO TEAM – SZCZECIN TEAM              3-7
15.30: AUTO MOTO –  THE HILLS                       0-5  walkower 
16.45: PROTECTOR – DŻAMAYKA                       0-5  walkower

VII KOLEJKA: 25.10.2020.:

13.00: AUTO MOTO – DŻAMAYKA                      0-5 walkower
14.15: SZCZECIN TEAM – PROTECTOR              5-4
15.30: EURO TEAM – FC KAMBUD                     1-9
16.45: THE HILLS – TYGRYSY GRYFINO            4-5

 

Runda wiosenna ligi: 

 

I KOLEJKA: 14.03.2021.:

13.00: THE HILLS – EURO TEAM      walkower     5-0        
14.15: FC KAMBUD – PROTECTOR                           7-6              
15.30: SZCZECIN TEAM – DŻAMAYKA                    1-4 
16.45: TYGRYSY GRYFINO – AUTO MOTO              6-1

II KOLEJKA: 21.03 2021.:

13.00: DŻAMAYKA – FC KAMBUD                      
14:15: SZCZECIN TEAM – AUTO MOTO   
15.30: THE HILLS – PROTECTOR             
16.45: TYGRYSY GRYFINO – EURO TEAM         

III KOLEJKA: 28.03.2021

13.00: DŻAMAYKA – THE HILLS                             
14.15: FC KAMBUD –  SZCZECIN TEAM         
15.30: EURO TEAM – AUTO MOTO                        
16.45: PROTECTOR – TYGRYSY GRYFINO         

IV KOLEJKA: 11.04.2021.:

13.00: SZCZECIN TEAM – THE HILLS               
14.15: PROTECTOR – EURO TEAM                     
15.30: AUTO MOTO – FC KAMBUD                    
16.45: DŻAMAYKA  – TYGRYSY GRYFINO        

V KOLEJKA: 18.04.2021.:

13.00: FC KAMBUD – THE HILLS                       
14.15: EURO TEAM – DŻAMAYKA                      
15.30: TYGRYSY GRYFINO – SZCZECIN TEAM                     
16.45: AUTO MOTO – PROTECTOR 

VI KOLEJKA: 25.04.2021.:

13.00: EURO TEAM –  SZCZECIN TEAM        
14.15: TYGRYSY – FC KAMBUD             
15.30: PROTECTOR –  DŻAMAYKA                     
16.45: AUTO MOTO – THE HILLS                       

VII KOLEJKA: 09.05.2021.:

13.00: AUTO MOTO – DŻAMAYKA                      
14.15: SZCZECIN TEAM – PROTECTOR              
15.30: EURO TEAM – FC KAMBUD                     
16.45: THE HILLS – TYGRYSY GRYFINO            

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. przeczytaj więcej

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij